Melek Balığı Fiyatları

Melek Balığı

Melek Balıkları - Pterophyllum_scalare

Melek Balığı Fiyatları
Melek balığı genel özellikleri ve fiyatı

www.akvaryumcenneti.com

Melek balıkları Güney Amerika’nın tatlı sularında yaşarlar.  15 cm’e kadar büyüyebilirler. Bu yüzden hazırlayacağınız akvaryumun büyük olması gerekir.

Melek balığı yanına balık almak isterseniz Rasbora, corydoras cinsleri, labirent balıklarının sakin türleri, Moli, Lepistes, neon tetra ve sakin küçük çiklit türleri alabilirsiniz. Ama çok küçük balıkları yiyebilirler. Bu yüzden de Lepistes ve neon tetra gibi minik balıklarla beraber beslerken dikkatli olunmalıdır.

Melek balıklarını petshop ve akvaryum dükkanlarında 7.5 TL – 20 TL arasındaki fiyatlarda bulabilirsiniz.Bu fiyatlar şehirden şehire değişkenlik gösterebilmktedir.

Bir önceki yazımız olan Tropheus Duboisi Maswa başlıklı makalemizde Akvaryum Tropheus Duboisi Maswa, Akvaryum Vikipedi ve Mavi sarı balık hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Melek Balığı Fiyatları

Melek Balığı Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>