Papağan Cichlid Balığı Fiyatları

Papağan balığı

Papağan balığı - papagan ciklet resimleri

Papağan Cichlid Balığı Fiyatları
Papağan Cichlidler akvaryum ortamında Amerikan Cichlidlerin -(C.synspilum – Midas Cichlid)- çiftleşmesiyle oluşmuşlardır. Papağan Cichlidler renkleri ve davranışları nedeniyle oldukça tutulan bir türdür. Renklendiriciler kullanılarak sarı, mavi, yeşil gibi renklere büründürülmüşleri mevcuttur. Çoğu akvaryum otoritesi tarafından üretilmesi beslenmesi etik açıdan doğru bulunmaz.Papağan Cichlid doğada olmayan bir hibrittir. 

Papağan Cichlid Balığı

Papağan Cichlid Balığı

Papağan Cichlid Balığı Fiyatları

Papağan Balığı

Papağan Cichlid Beslenme Biçimi: Etçil (Rengini muhafaza etmesi için özel renklendiricili papağan yemleri kullanılmalıdır.)
Papağan Cichlid Davranış Biçimi: Orta derecede agresif.
Papağan Cichlid Kendi Türlerine Davranışı: Orta derecede agresif

Papağan Cichlid Balığı Fiyatları: Papağan Cichlidler çok farklı fiyatlarda akvaryumcularda veya akvaristler tarafından satılmaktadır. Bulabileceğiniz min. fiyat 50 TL civarından başlayıp 200-300 TL ye kadar Papağan Cichlid bulabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Tropheus Duboisi Maswa başlıklı makalemizde Akvaryum Tropheus Duboisi Maswa, Akvaryum Vikipedi ve Mavi sarı balık hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Papağan Cichlid Balığı Fiyatları

3 - “Papağan Cichlid Balığı Fiyatları

  1. Fiyat konusunda yanılıyorusn ben 2 adet papağanı 25 tl den aldım boyutları 7 cm olmasına rağmen 40 dan 25’e indi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>