Zebra Ciklet Balığı Fiyatları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:31

zebra ciklet

Zebra-Ciklet

Zebra Ciklet Balığı Fiyatları


Zebra cichlidler oldukca agresif ve cok cabuk ureyen canlılardır. Agresiflikleri yanında beslediğiniz balığa zarar verebilecek dereceye ulaşabilir. Çabuk ürediklerinden ve aktifliklerinden dolayı da akvaryumunuz zebralara küçük gelebilir. Ben başka balıklara birlikte bakılamamaları taraftarıyım. Zebra cikletleri akvaryumcularda 10TL’dn başlayan fiyatlarla rahatlıkla alabilirsiniz. Ama şu da bir gerçek ki geri satmaya kalktığınızda satın alacak birini bulmanız çok zor.

Bir önceki yazımız olan Tropheus Duboisi Maswa başlıklı makalemizde Akvaryum Tropheus Duboisi Maswa, Akvaryum Vikipedi ve Mavi sarı balık hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , , , ,

Zebra Ciklet Balığı Fiyatları için yapılan yorumlar : 5 Yorum yapıldı


 1. emre  yorumladı. 19:24 - 19 / 05 / 2012:

  Ya arkadaş zemralar çok hızlı büyüyor diyer balıkların ku6runu ıstıyor ne yapmam gerek veya o zebrayı akvaryumcuya versem bana ne tür balık verir zebranın bayu 3 cm

 2. M. Ali  yorumladı. 20:52 - 22 / 05 / 2012:

  Akvaryumcular her zaman balık değişimi yapmamaktadırlar. Çünkü sizden alacağı balığın hasta olma ihtimaline karşı o balığı bırakacağı tanktaki balıkları kaybetme riski var.

 3. ümit  yorumladı. 19:11 - 28 / 10 / 2012:

  selam arkadaşlar benim akvaryum bir ton su alıyo akbvaryumda 2 adet zebra cikletim var ama kafları yunus kadar büyüdü bunlar dişi arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim bu arad zebralar kafa yaparmı tşk

 4. Burak  yorumladı. 21:25 - 28 / 04 / 2013:

  Kardeş kafa yaparmı derken ne demek istemişsin anlamadım sadece 2 adet zebramı besliyorsun 1 ton su alan akvaryumda

 5. osamura  yorumladı. 11:39 - 21 / 12 / 2013:

  bende yavru zebralar var isteyenle akvaryum veya dış motor ile takas ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizde akvaryum balıkları, balık hastalıkları, yavru alma, akvaryum şartları, dekorasyon, cinsiyet ayrımı gibi konular hakkında detaylı bilgi bulabilir ve akvaryum dünyasına açılan yolculuğa merhaba diyebilirsiniz.

Sitemap