Akvaryum Balık Türleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:26

Akvaryumda bakılan pek çok akvaryum balık türü bulunmaktadır. Akvaryum balık türlerinin bir çoğunu aşağıda listeledik.

Canlı Doğuran Akvaryum balık türleri
Acanthophacelus Wingei (Endler)
Alfaro Cultratus
Alfaro Huberi
Ameca Splendens (Butterfly Geoodeid)
Anableps Anableps (Dört Gözlü Balık)
Belonesox Belizanus
Dermogenys Pusillus (Halfbeak)
Gambusia Affinis (Gambusya, Sivrisinek Balığı)
Girardinus Metallicus
Ilyodon Furcidens
Limia Melanogaster
Limia Nigrofasciata (Kambur Limia)
Phalloceros Caudimaculatus
Poecilia Caucana
Poecilia Chica (Cüce Molly)
Poecilia Latipinna (Yelken Kuyruklu Moli)
Poecilia Reticulata (Lepistes, Guppy)
Poecilia Salvatoris
Poecilia Sphenops (Siyah Moli)
Poecilia Velifera (Valifera)
Priapichthys Annectens
Quintana Atrizona
Scolichthys Greenwayi
Tomeurus Gracilis
Xenophallus Umbratilis
Xenotoca Eiseni (Redtail Splitfin)
Xiphophorus Alvarezi
Xiphophorus Clemenciae
Xiphophorus Cortezi
Xiphophorus Evelynae
Xiphophorus Gordoni
Xiphophorus Helleri (Kılıçkuyruk)
Xiphophorus Maculatus (Plati)
Xiphophorus Meyeri
Xiphophorus Montezumae
Xiphophorus Nezahualcoyotl
Xiphophorus Signum
Xiphophorus Variatus (Günbatımı Plati)
Xiphophorus Xiphidium

Tatlı Su Canlıları/Labirentliler
Anabas Testudineus
Belontia Hasselti
Belontia Signata (Tarak Kuyruk Gurami)
Betta Albimarginata
Betta Anabatodies
Betta Bellica
Betta Brownorum
Betta Burdigala
Betta Channoides
Betta Chini
Betta Chloropharynx
Betta Coccin
Betta Enisae
Betta Falx
Betta Foerschi
Betta Fusca
Betta Imbellis (Bsrışçıl Beta)
Betta Macrostoma
Betta Mandor
Betta Persephone
Betta Pi
Betta Prima
Betta Rubra
Betta Simplex
Betta Smaragdina
Betta Splendens (Beta)Betta Tussyae
Betta Unimaculata
Colisa Fasciata (Bantlı Gurami)
Colisa Labiosa (Kalın Dudaklı Gurami)
Colisa Lalia (Cuce Gurami)
Ctenopoma Acutirostre (Leopar Çalı Balığı)
Ctenopoma Ansorgii
Ctenopoma Kingsleyae
Ctenopoma Muriei
Ctenopoma Weeksii (Benekli Çalı Balığı)
Ctenops Nobilis
Helostoma Temminckii (Öpüşen Gurami)
Macropodus Erythropterus
Macropodus Ocellatus(Roundtail Cennet Balığı)
Macropodus Opercularis (Cennet Balığı)
Macropodus Spechti(Siyah Cennet Balığı)
Microctenopoma Nanum (Cüce Çalı Balığı)
Osphronemus Exodon(Fil Kulağı Gurami)
Osphronemus Goramy (Dev Gurami)
Osphronemus Laticlavius
Parosphromenus Deissneri (Meyankoku Gurami)
Parosphromenus Filamentosus
Parosphromenus Harveyi
Parosphromenus Linkei
Parosphromenus Tweediei
Sphaerichthys Acrostoma
Sphaerichthys Osphromenoides (Çikolata Gurami)
Sphaerichtys Vaillanti(Samuray Gurami)
Trichogaster Chuna(Bal Gurami)
Trichogaster Leerii (İnci Gurami)
Trichogaster Microlepis (Ayışığı Gurami)
Trichogaster Pectoralis(Yılan Gurami)
Trichogaster Trichopterus (Üç Noktalı Gurami)
Trichopsis Pumila (Parlayan Gurami)
Trichopsis Vittata

Malawi Cichlid Balık Türleri
Afrikanın Malawi Gölünde yaşayan balık türleri aşağıdaki gibidir.
Aristochromis Christyi
Aulonocara Baenschi (Sarı İmparator)
Aulonocara Ethelwynnae
Aulonocara Hueseri(Midnight Peacock)
Aulonocara Jacopfreibergi (Yakop)
Aulonocara Kandeense (Mavi Orkide)
Aulonocara Korneliae
Aulonocara Maulana
Aulonocara Maylandi (Sülfür Kafa
Aulonocara Saulosi (Yeşil Yüzlü Tavuskuşu)
Aulonocara Sp
Aulonocara Sp Chitande
Aulonocara Sp Red Rubescens (Red Rubin)
Aulonocara Stuartgranti (Ngara)
Buccochromis Lepturus
Buccochromis Rhoadesii (Sarı Lepturus)
Caprichromis Liemi
Champsochromis Caeruleus (Trout Cichlid)
Champsochromis Spilorhynchus
Chilotilapia Euchilus
Chilotilapia Rhoadesi
Copadichromis Azureus (Azur Cichlid)
Copadichromis Borleyi (Kadango)
Copadichromis Chrysonotus
Copadichromis Cyaneus
Copadichromis Geertsi
Copadichromis Ilesi
Copadichromis Mbenji
Copadichromis Sp
Copadichromis Sp Virginalis
Copadichromis Verduyni
Cynotilapia Afra (Cobue)
Cyrtocara Moorii (Yunus Cichlid)
Dimidiochromis Compressiceps (Yaprak Cichlid)
Dimidiochromis Strigatus
Fossorochromis Rostratus (Kral Cichlid)
Gephyrochromis Lawsi
Gephyrochromis Moorii
Iodotropheus Sprengerae
Iodotropheus Stuartgranti
Labeotropheus Fuelleborn
Labeotropheus Trewavasae (Trewavasae)
Labidochromis Caeruleus (Sarı Prenses)
Labidochromis Chisumulae
Labidochromis Hongi
Labidochromis Sp
Labidochromis Textilis
Labidochromis Zebroides
Lethrinops Lunaris
Lethrinops Sp
Lichnochromis Acuticeps(Malawi Gar)
Maylandia Callainos (Kobalt Mavisi Cichlid)
Maylandia Lombardoi (Kenyi)
Melanochromis Auratus (Auratus)
Melanochromis Chipokae
Melanochromis Cyaneorhabdos
Melanochromis Joanjohnsonae (Likoma İncisi)
Melanochromis Johannii (Johanni)
Melanochromis Labrosus
Melanochromis Lepidiadaptes
Melanochromis Perileucos(Black-White Johanii)
Metriaclima Barlowi
Metriaclima Estherae
Metriaclima Fainzilberi
Metriaclima Greshakei (Ice Blue)
Metriaclima Sp Msobo
Metriaclima Zebra
Nimbochromis Fuscotaeniatus (Fusco)
Nimbochromis Livingstonii
Nimbochromis Polystigma
Nimbochromis Venustus (Venustus)
Otopharynx Lithobates (Lithobates)
Petrotilapia Genalutea
Petrotilapia Sp (Blue Chirwa)
Placidochromis Electra (Elektra)
Placidochromis Phenochilus
Protomelas Annectens(Kabibi)
Protomelas Similis (Similis)
Protomelas Sp Steveni Taiwan
Protomelas Spilonotus (Mara Rocks)
Protomelas Taeniolatus (Taynatus)
Pseudotropheus Acei (Iceman, Aysmen)
Pseudotropheus Ater ( Elongatus Black)
Pseudotropheus Crabro (Esekarisi Cichlid)
Pseudotropheus Demasoni (Malawi Zebra)
Pseudotropheus Elongatus
Pseudotropheus Flavus (Dinghani)
Pseudotropheus Lanisticola
Pseudotropheus Polit
Pseudotropheus Saulosi
Pseudotropheus Socolofi (Mavi Prenses)
Pseudotropheus Socolofi Albino (Snow Prenses)
Pseudotropheus Sp “Elongatus Chewere”
Pseudotropheus Sp “Elongatus Mpanga”
Pseudotropheus Sp “Elongatus Neon Spot”
Pseudotropheus Sp “Elongatus Ornatus”
Pseudotropheus Sp “Red-Top Ndumbi”
Pseudotropheus Sp Daktari(Doktor Cichlid)
Pseudotropheus Williamsi
Rhamphochromis Longiceps
Sciaenochromis Fryeri (Ahli)
Serranochromis Robustus
Tramitichromis Brevis
Tramitichromis Intermedius
Tramitichromis Lituris
Trematocranus Microstoma
Trematocranus Placodon
Tropheops Macrophthalmus
Tropheops Sp “Red Cheek”(Likoma)
Tropheops Sp “Yellow Gullar”(Gome)
Tropheops Sp Chilumba(Katale)
Tropheops Sp Olive

Tanganyika Cichlid Balık Türleri
Afrikanın Tanganyika Gölünde yaşayan balık türleri
Altolamprologus Calvus (Chaitika Calvus)
Altolamprologus Calvus (Siyah Calvus)
Altolamprologus Compressiceps
Altolamprologus Fasciatus
Asprotilapia Leptura
Astatotilapia Burtoni
Aulonocranus Dewindti
Bathybates Fasciatus
Benthochromis Tricoti (Tricoti)
Boulengerochromis Microlepis (Dev Cichlid)
Callochromis Macrops
Callochromis Melanostigma
Callochromis Pleurospilus
Cardiopharynx Schoutedeni
Chalinochromis Brichardi (Maskeli Brichardi)
Chalinochromis Popelini
Chalinochromis Sp ‘Ndobhoi”
Ctenochromis Benthicola
Ctenochromis Horei
Cyathopharynx Foai
Cyathopharynx Furcifer (Furcifer)
Cyphotilapia Frontosa (Giberrosa)
Cyprichromis Leptosoma (Leptosoma)
Cyprichromis Microlepidotus
Cyprichromis Pavo
Cyprichromis Sp ‘Leptosoma Goldfin”
Cyprichromis Zonatus
Cyprochromis Sp Leptosoma Jumbo
Ectodus Descampsii
Enantiopus Sp ”Kilesa”
Enatiopus Melanogenys (Kum Kelebeği)
Eretmodus Cyanostictus
Gnathochromis Permaxillaris
Gnathochromis Pfefferi
Grammatotria Lemairii
Haplotaxodon Microlepis
Julidochromis Dickfeldi
Julidochromis Marlieri (Yılan Cichlid)
Julidochromis Ornatus
Julidochromis Regani (Convict Julie)
Julidochromis Sp ”Kissi’
Julidochromis Transcriptus
Lamprologus Callipterus
Lamprologus Kungweensis
Lamprologus Meleagrisstappersii
Lamprologus Ocellatus (Ocellatus)
Lamprologus Ornatipinnis
Lamprologus Signatus
Lamprologus Speciosus (Siyah Ocellatus)
Lepidiolamprologus Attenuatus
Lepidiolamprologus Boulengeri
Lepidiolamprologus Elongatus
Lepidolamprologus Kendalli
Limnochromis Auritus (Pullu Cichlid)
Lobochilotes Labiatus
Neolamprologus Bifasciatus
Neolamprologus Brevis (Salyangoz Cichlidi)
Neolamprologus Brichardi (Brichardi)
Neolamprologus Buescheri
Neolamprologus Caudopunctatus
Neolamprologus Christyi
Neolamprologus Cylindricus (Cylindricus)
Neolamprologus Falcicula
Neolamprologus Gracilis
Neolamprologus Hecqui
Neolamprologus Helianthus
Neolamprologus Leleupi (Limon Cichlid)
Neolamprologus Leloupi
Neolamprologus Marunguensis
Neolamprologus Meeli
Neolamprologus Multifasciatus
Neolamprologus Mustax
Neolamprologus Niger
Neolamprologus Nigriventris
Neolamprologus Obscurus
Neolamprologus Olivaceous
Neolamprologus Pectoralis
Neolamprologus Pulcher (Daffodil)
Neolamprologus Savoryi
Neolamprologus Sexfasciatus
Neolamprologus Similis
Neolamprologus Splendens
Neolamprologus Tetracanthus
Neolamprologus Tretocephalus
Neolamprologus Ventralis
Ophthalmotilapia Boops
Ophthalmotilapia Heterodonta
Ophthalmotilapia Nasuta
Ophthalmotilapia Ventralis
Oreochromis Tanganicae
Paracyprichromis Brieni
Paracyprichromis Nigripinnis (Nigripinnis)
Petrochromis Famula
Petrochromis Fasciolatus
Petrochromis Macrognathus
Petrochromis Orthognathus
Petrochromis Polyodon
Petrochromis Trewevasae
Pseudosimochromis Curvifrons
Spathodus Erythrodon (Mavi Gobi)
Spathodus Marlieri
Tanganicodus Irsacae
Telmatochromis Bifrenatus (Halembe)
Telmatochromis Brachygnathus
Telmatochromis Brichardi
Telmatochromis Burgeoni
Telmatochromis Dhonti
Telmatochromis Temporalis
Telmatochromis Vittatus
Triglachromis Otostigma
Tropheus Annectens
Tropheus Brichardi
Tropheus Duboisi
Tropheus Moorii
Tropheus Sp Black
Tropheus Sp Ikola
Tropheus Sp ”Mpimbwe”
Variabilichromis Moori
Xenotilapia Boulengeri
Xenotilapia Flavipinnis (Sarı Kum Cichlidi)
Xenotilapia Nigrolabiata
Xenotilapia Ochrogenys
Xenotilapia Ornatipinnis
Xenotilapia Sp Ochrogenys Ndole
Xenotilapia Sp Papilio Sunflower

Tatlı Su Balıkları Güney Amerika Cichlidleri
Acarichthys Heckelii
Aequidens Diadema
Aequidens Metae (Yellow Acara)
Aequidens Patrick
Aequidens Pulcher (Blue Acara)
Aequidens Sp Goldsaum
Aequidens Tetramerus
Apistogramma Agassizi (Agassizi)
Apistogramma Baenschi (İnka)
Apistogramma Bitaeniata (Şeritli Cüce Cichlid)
Apistogramma Borelli (Borelli)
Apistogramma Cacatuoides (Kakadu)
Apistogramma Hongsloi
Apistogramma Nijsseni (Panda Cüce Cichlid)
Apistogramma Panduro (Pandurini)
Apistogramma Uaupesi
Apistogramma Viejita
Astronotus Crassipinnis
Astronotus Ocellatus (Astronot, Oscar)
Biotodoma Cupido (Cupid Cichlid)
Biotodoma Wavrini
Bujurquina Vittata
Caquetaia Kraussii
Caquetaia Umbrifera (Umbie)
Cichla Monoculus
Cichla Ocellaris (Kelebek Peacock Bass)
Cichla Temensis (Benekli Peacock Bass)
Cichlasoma Amazonarum (İki Noktali Cichlid)
Cichlasoma Bimaculatum
Cichlasoma Dimerus
Cleithracara Maronii (Keyhole Cichlid)
Crenicichla Cincta
Crenicichla Compressiceps
Crenicichla Regani
Crenicichla Saxatilis
Crenicichla Sp ‘Cobra’
Crenicichla Sp Xingu
Excichlasoma Festae (Red Terror)
Geophagus Altifrons
Geophagus Brasiliensis
Geophagus Crassilabris
Geophagus Iporangensis
Geophagus Proximus
Geophagus Sp ‘Tapajos Orange Head’
Geophagus Steindachneri
Geophagus Surinamensis
Gymnogeophagus Balzanii
Gymnogeophagus Rhabdotus
Heros Efasciatus (Severum)
Heros Sp ‘Red Shoulders’ (Rotkeil)
Hoplarchus Psittacus (Yeşil Papağan)
Hypselecara Coryphaenoides
Hypselecara Temporalis (Çikolata Ciklit)
Krobia Itanyi
Laetacara Curviceps (Cüce Bayrak Cichlid)
Laetacara Dorsigera
Laetacara Thayeri
Mesonauta Festivus (Bayrak Cichlid, Festivum)
Mesonauta Insignis
Microgeophagus Altispinosa (Bolivian Ram)
Mikrogeophagus Ramirezi (Ramirezi)
Nannacara Anomala (Altın Cüce)
Pterophyllum Altum
Pterophyllum Leopoldi
Pterophyllum Scalare (Melek)
Satanoperca Daemon
Satanoperca Jurupari
Symphsodon Aequifasciatus (Diskus)
Symphysodon Discus (Hechel Discusu)
Taeniacara Candidi
Uaru Amphiacanthoides (Fakir Discusu)
Uaru Fernandezyepez

Tatlı Su Canlıları/Orta Amerika Cichldleri
Amatitlania Nigrofasciatum (Zebra)
Amphilophus Alfari (Pastel Cichlid)
Amphilophus Amarillo
Amphilophus Citrinellus (Midas)
Amphilophus Labiatus (Red Devil)
Amphilophus Lyonsi
Amphilophus Nourissati
Amphilophus Robertsoni
Amphilophus Trimaculatum (Trimac)
Archocentrus Centrarchus (Yeşil Yüzgeç)
Archocentrus Multispinosa (Rainbow)
Archocentrus Spinosissimus
Cryptoheros Septemfasciatus (Yedi Bantlı)
Cryptoheros Cutteri
Cryptoheros Nanoluteus (Sarı Cüce)
Cryptoheros Sajica (Sajica)
Cryptoheros Spilurus
Excichlasoma Beani
Excichlasoma Bocourti (Altın Mojarra)
Excichlasoma Grammodes
Excichlasoma Istlanum
Excichlasoma Pearsei
Excichlasoma Salvini (Salvini)
Excichlasoma Uropthalmus
Herichthys Bartoni
Herichthys Carpintis (Carpinte)
Herichthys Deppi
Herichthys Labridens
Hypsophrys Nicaraguensis (Makav, Nic)
Nandopsis Haitiensis (Black Nasty)
Nandopsis Tetracanthus (Kuba)
Neetroplus Nematopus
Parachromis Dovii (Dovii)
Parachromis Friedrichsthalii
Parachromis Loisellei
Parachromis Managuensis (Jaguar)
Paratheraps Bifasciatus (Bifa Cichlid)
Parachromis Motaguensis
Paratheraps Breidohri
Paratheraps Fenestratus
Paratheraps Guttulatus
Paratheraps Synspilus (Ateş Kafa)
Paratheraps Zonatus
Petenia Splendida
Rocio Octofasciatum
Rocio Octofasciatum (Jack Dempsey)
Theraps Irregulare
Thorichthys Aureus
Thorichthys Ellioti
Thorichthys Helleri
Thorichthys Meeki (Ateş Ağız)
Thorichthys Pasionis
Tomocichla Asfraci
Tomocichla Tuba
Vieja Argentea (Gümüş Vieja)
Vieja Godmanni (Godman’S Cichlid)
Vieja Hartwegi
Vieja Maculicauda (Black Belt)
Vieja Regani
Vieja Tuyrensis (Tuyra Cichlid)

Kedi Balıkları
Agamyxis Pectinifrons
Akysis Longifilis
Ancistrus Sp(Cüce Boynuzlu Vatoz)
Brachyplatystoma Juruense
Brochis Britskii (Dev Brochis)
Brochis Splendens (Zümrüt KediBalığı)
Bunocephalus Coracoideus (Banjo KediBalığı)
C001 (Corydoras Incolicana)
C140 (Corydoras Sp)
Centromochlus Perugiae
Clarias Batrachus
Corydoras Acrensis
Corydoras Acutus
Corydoras Adolfoi
Corydoras Aeneus (Bronz Çöpçü)
Corydoras Agassizii
Corydoras Amandajanea (Altınbaş Çöpçü)
Corydoras Amapaensis
Corydoras Ambiacus
Corydoras Approuaguensis
Corydoras Araguaiaensis
Corydoras Arcuatus (Kemerli Çöpçü)
Corydoras Atropersonatus
Corydoras Axelrodi (Pembe Çöpçü)
Corydoras Baderi
Corydoras Bilineatus(Kul Çöpçü)
Corydoras Black Venezuala (Siyah Çöpçü)
Corydoras Blochi (Çamur Çöpçü)
Corydoras Caudimaculatus (Cita Çöpçü)
Corydoras Concolor
Corydoras Davidsandsi (Kum Çöpçü)
Corydoras Delphax
Corydoras Ehrhardti
Corydoras Elegans (Zarif Çöpçü)
Corydoras Fowleri (Kuş Çöpçü)
Corydoras Geoffroy
Corydoras Geryi
Corydoras Gomezi
Corydoras Gossei
Corydoras Gracilis
Corydoras Habrosus
Corydoras Haraldschultzi (Mozaik Çöpçü)
Corydoras Hastatus (Cüce Çöpçü)
Corydoras Julii (Julii Çöpçü)
Corydoras Loxozonus
Corydoras Melanistius (Benekli Cory)
Corydoras Melanotaenia
Corydoras Melini
Corydoras Metae (Haydut Çöpçü)
Corydoras Napoensis
Corydoras Oiapoquensis
Corydoras Ornatus
Corydoras Paleatus (Komando Çöpçü)
Corydoras Panda (Panda Çöpçü)
Corydoras Pygmaeus (Pigme Çöpçü)
Corydoras Rabauti (Paslı Çöpçü)
Corydoras Reticulatus
Corydoras Reynoldsi (Yaban Arısı Çöpçü)
Corydoras Robineae (Mrs Schwartz’S Çöpçü)
Corydoras Schultzei
Corydoras Schwartzi
Corydoras Similis
Corydoras Sodalis
Corydoras Solox
Corydoras Sterbai
Corydoras Trilineatus (Leopar Çöpçü)
Corydoras Weitzmani
Dianema Urostriatum
Farlowella Acus (Kamçı Kuyruklu KediBalığı)
Hemibagrus Wyckii
Hypostomus Plecostomus (Leopar Vatoz)
Kryptopterus Minor (Hayalet Kedi Balığı)
L002 L074 (Peckoltia Sptiger)
L014 (Scobinancistrus Aureatus)
L015(Peckoltia Vittata)
L018 L085 (Baryancistrus Sp)
L024 (Pseudacanthicus Sp Red Fin Cactus)
L025 (Pseudacanthicus Spscarlet)
L026 (Baryancistrus Niveatus)
L034 (Ancistrus Ranunculus)
L046 (Hypancistrus Zebra)
L047 (Baryancistrus Spmagnum)
L066 (Hypancistrus Sp King Tiger Pleco)
L075 L124 L301 Lda02 (Peckoltia Sabaji)
L081 (Baryancistrus Sp)
L104 (Panaque Maccus)
L127 L207 (Ancistrini Sp)
L128 (Hemiancistrus Spblue Phantom)
L142 Lda33 (Baryancistrus Spbig White Spot)
L155 (Acanthicus Hystrix)
L163 (Peckoltia Sp Big Spot)
L168 (Dekeyseria Brachyura)
L177 (Baryancistrus Sp)
L187A (Chaetostoma Spspotted)
L187B (Chaetostoma Milesi)
L200 (Baryancistrus Demantoides)
L201 (Hypancistrus Contradens)
L236 (Hypancistrus Spmega Clown Zebra)
L239 (Ancistrini Sp)
L255 (Ancistrus Sp)
L260
(Hypancistrus Sp Golden King Tiger)L333
Lda-08 (Ancistrus Claro)
Lda-72 (Ancistrus Triradiatus)
Leiarius Pictus
Liobagrus Marginatus
Lophiosilurus Alexandri
Malapterurus Electricus (Elektrikli Kedi Balığı)
Merodontotus Tigrinus
Otocinclus Affinis (Cüce Vatoz)
Panaque Nigrolineatus (L190, Kral Vatoz)
Pangasius Pangasius (KöpekBalığı)
Pangasius Sanitswongi (Challenger)
Phractocephalus Hemioliopterus
Phractura Ansorgii
Pimelodus Ornatus
Pimelodus Pictus
Platydoras Costatus (Konuşan Vatoz)
Pseudomystus Siamensis
Pseudoplatystoma Fasciatum
Schilbe Mystus
Scleromystax Barbatus (Püsküllü Cöpcü)
Sorubim Lima
Sturisoma Aureum (Altın Kedi Balığı)
Synodontis Acanthomias
Synodontis Afrofischeri
Synodontis Alberti
Synodontis Angelicus (Melek KediBalığı)
Synodontis Brichardi
Synodontis Eupterus
Synodontis Flavitaeniatus
Synodontis Multipunctatus
Synodontis Nigriventris (Ters Yüzen Çöpcü)
Synodontis Petricola (Leopar KediBalığı)
Synodontis Polli
Synodontis Robertsi(Buyuk Lekeli Kedi Balığı)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizde akvaryum balıkları, balık hastalıkları, yavru alma, akvaryum şartları, dekorasyon, cinsiyet ayrımı gibi konular hakkında detaylı bilgi bulabilir ve akvaryum dünyasına açılan yolculuğa merhaba diyebilirsiniz.

Sitemap