Yunus Cichlid Balığı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 17:36

Yunus Cichlid Balığı
Yunus Cichlid Balığı

Yunus ciklet balığı akvaryumlarda sevilerek beslenen ve en çok tercih edilen ciklet balığı türlerinden birisi. Yunus cichlidin bu kadar çok beslenmesi ve tercih edilmesinin yanında yunus çiklitle ilgili bilgilerin toplu olarak verilmediği kanısından yola çıkarak sitemizde yer alan makaleleri bu sayfa altında birleştirmeyi amaçladık.

Yunus Ciklet

Yunus ciklet balığı hakkında genel bilgiler, genel konular ve karşılaşılan sorunlar…

Yunus Ciklet için Nasıl Akvaryum?

Yunus ciklet balığı için oluşturulacak akvaryumdan ve yunus ciklet akvaryumu hazırlarken yapmanız gereken planlardan bahsedilmiş.

Yunus Cichlid Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Yunus cikletler için doğru bakım önerilerini, doğru beslenmesi için yapılması gerekenleri ve yunus ciklet bakımı ile ilgili çok karşılaşılan sorunları burada bulabilir, yorum yapabilir ve tavsiyede bulunabilirsiniz.
Bu konuyla ilgili;


Yunus Ciklet Beslenmesi

Yunus ciklet beslenmesi hakkında tavsiyeler ve önerilerin yer aldığı konuda yunus cikletin beslenmesi için gerekli koşullardan bahsedilmiştir.

Yunus Cichlid Balığı Cinsiyet Ayırımı ,(Cyrtocara moorii)

Yunus ciklet balığında cinsiyet ayrımı nasıl yapılır sorusuna cevap bulabileceğini cinsiyet ayrımı hakkında pratik noktalara yer verilen makalemiz.

Yunus Cichid Çiftleşme Yumurtlama Üreme ve Yavru verme

Yunus ciklet çiftleşmesi, yunus ciklet üremesi ve kuluçka bilgilerinin yer aldığı konuda üreme çağındaki yunus cikletler hakkında açıklamalara da yer verilmiş.

Yunus cichlid üretiminde püf noktalar

Yunus Ciklet üretiminde kolaylık sağlamak için oluşturduğumuz konuda yunus ciklet balığından daha çok ve sağlıklı yavrular alabilmeniz için tavsiyeler ve öneriler yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Moli Balığı, Poecilia latipinna başlıklı makalemizde balık, Canli Doğuranlar ve canlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yunus Cichlid Balığı için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Belya  yorumladı. 17:48 - 04 / 05 / 2014:

    1 gözü yok olan dişi yunus balığın üretimde sıkıntı olurmu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizde akvaryum balıkları, balık hastalıkları, yavru alma, akvaryum şartları, dekorasyon, cinsiyet ayrımı gibi konular hakkında detaylı bilgi bulabilir ve akvaryum dünyasına açılan yolculuğa merhaba diyebilirsiniz.

Sitemap