Cesur Balık

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 05:38

Cesur Balık Sinema
Eskilerden tavsiye edebileceğimiz 6-15 yaş çocukların seveceği, yetişkinlertarafından da izlenen hoş bir çizgi sinema. Arşivinizde mutlaka vardır, olmasını şiddetle tavsiye ederim.

Yönetmen: Howard E. Baker, John Fox

Senaryo:


Scott Clevenger
Oyuncular:
Filmin Türü: Animasyon
Orijinal Adı: Sharkbait
Yapımcı Firma: Digi Art
Yapım Yılı: 2006
Yapım Ülkesi: ABD, Kore
Orijinal Dili: İngilizce
Filmin Süresi: 77 dakika
Resmi Sitesi: http://www.pistorymovie.com/  
Dağıtıcı Firma: UIP Filimcilik
Vizyon Tarihi : 16.02.2007

Derin denizler altındaki bu masmavi macerada küçük balığımıza eşlik etmeye hazır olun! Boston’lu sıradan bir balık olan Pi, halası Pearl ile beraber yaşamak için gittiği egzotik mercan kayalığında hayallerinin balığı Cordelia ile tanıştığı anda aşık olur.
Ancak bir problem vardır. Mercan kayalığındaki balıklar topluluğu sürekli korku içinde yaşatan acımasız köpekbalığı Troy’un da Cordelia’da gözü vardır, üstelik hiçbir rekabet kabul etmemektedir. Troy’u ve yandaşlarını safdışı ederek mercan kayalığını kurtarmak ve Cordelia’nın kalbini kazanmak için Pi’nin yeni arkadaşlarıyla işbirliği yapmaktan başka seçeneği yoktur.

Bir önceki yazımız olan Sarı Prenses Videosu başlıklı makalemizde Akvaryum balıkları, akvaryum video ve Akvaryum videoları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizde akvaryum balıkları, balık hastalıkları, yavru alma, akvaryum şartları, dekorasyon, cinsiyet ayrımı gibi konular hakkında detaylı bilgi bulabilir ve akvaryum dünyasına açılan yolculuğa merhaba diyebilirsiniz.

Sitemap