Su kaplumbağası fiyatları

Akvaryum Su kaplumbağası

Su kaplumbağası fiyatları 

Su kaplumbağalarının büyüme şekli besleme ve bakım koşullarına bağlıdır. Evde bakılan kaplumbağaların akvaryumunda ısıtıcı bulundurmanızı tavsiye ederim. Isıyı sabitleyerek kaplumbağaların kış uykusuna gelişigüzel yatmasını engellemiş olursunuz. Aksi taktirde stres anında kış uykusuna yatabilmekte ve çoğunlukla bu ölümle sonuçlanmaktadır.

Su kaplumbağası fiyatlarına gelince fiyatlar
10TL’den başlar (küçükler) artarak devam eder. Fiyatlarda şehirden şehire farklılıklar olabileceği gibi dükkandan dükkana da farklılıklarla karşılaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kayıp Balık Nemo, Dublaj ve Müziği başlıklı makalemizde akvaryum, animasyon nemo ve balık hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Su kaplumbağası fiyatları

6 - “Su kaplumbağası fiyatları

  1. fiyat 5 tl ancak bu rası türkiyede kurulan üretim çiftligi yakında yabancı su kaplumbagası yani ithal kaplumbaga kalmayınca kaçak girişlerde azalınca 10 TL DEN KAKTIRILACAK BİZLERE. YERLİ ÜRETİM ARTSIN DİYE ÇABALAYANLAR. YABANCININ ÖNÜNÜ KESİP BİZ HAYVAN SEVERLERİN ÇEPLERİNE ELLERİNİ SOKUP DAHA FAZLA PARAYA BİZE HASTALIKLI VE BİYOLOJİK ÇÖPLÜK SATACAKLAR. bilen bilir türkiyede bu hayvanların üretilmesi çok zor bir durum.

  2. annemler doğum günüme su kaplumbağası almayı düşünüyor ayrıca bu takdir belgesi hediyesi olarakta görülecektir ama kaplumbağalar hakkında hiç bir bilgim yok yardım ederseniz sevinirim <3 <3 :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>