Lepistes Akvaryum Isısı Ne Olmalı? Yavrular Kaç Derecede Yaşar?

lepistes akvaryumLepistes balıkları için su sıcaklık değerleri önemlidir. Lepistes akvaryumunda su sıcaklığı ne olmalı, kaç derecede sabitlemeliyiz, lepistesin doğurması için ideal sıcaklık nedir, lepistes yavruları kaç derecede yaşar sorularının cevabı lepistes akvaryumunda ideal su sıcaklığını verir.

23-25 derece arası lepistes akvaryumları için idealdir. Bu derecelerde akvaryum su ısınızı sabitlemeniz balık sağlığı açısından önemlidir. Bazı hastalıklarda örn. beyaz benek su ısısı artırılır. Ama ideal olanı 23-25 derecedir.

Lepistes yavruları için de aynı sıcaklık değerleri idealdir. 23-25 derecenin üstü balık sağlığı açısından zararlı durumlar teşkil edebilir. Balık sağlığı için su sıcaklığı önemlidir ama diğer etkenleri de göz ardı etmemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Sözlük, B başlıklı makalemizde akvaryum, Akvaryum Sözlüğü ve akvryum hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Lepistes Akvaryum Isısı Ne Olmalı? Yavrular Kaç Derecede Yaşar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>