Balıkların Hamile Olduğunu Nasıl Anlarız?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:19

Balıkların Hamile Olduğunu Nasıl Anlarız?

Akvaryum balıkları ilgi ve düzenli bakım isteyen eğlenceli bir hobidir.  Her hobici gibi akvaryum severler de belli bir  süre  sonra balıklarının çoğalmasını istiyor ve bunun için balığı hakkında araştırmalar yapıyor. Akvaryum balıkları bakımı konusunda akvaryumseverlere bilgi vermeyi amaç edinmiş sitemiz akvaryumcenneti.com olarak balıklar hakkında üreme bilgilerini de yayınlamaya başladık. Cinsiyet ayrımı kategorisinde balığınızın türüne göre cinsiyet ayrımını yapabilir ve üremesi hakkında bilgi edinebilirsiniz. 


Akvaryumcenneti.com olarak arama listesini kayıt altına alarak aylık olarak en fazla aranan konularda akvaryumseverleri bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Bu bağlamda eğer balığınız hakkında bilgi bulamazsanız lütfen sağ üstteki arama motorumuzu kullanarak balığınız hakkında geniş çaplı arama yapın. Aylık olarak listelenen sonuçsuz başlıklar da en kısa sürede sitemize eklenecektir. İsterseniz bu konu altından yorum da atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Lepistes Kuluçka Üreme ve Yavru Verme başlıklı makalemizde dişi Lepistes, Karnı şiş lepistes ve Lepistes hamile mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Balıkların Hamile Olduğunu Nasıl Anlarız? için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. CeyHanLı  yorumladı. 21:38 - 31 / 05 / 2012:

    Benm Moli balıklarım var ama nezamndır bendeler hala yavrulamdaılar Akvaryum büyük motor var tropik bir ortamda var ama yavrulamdılar bana yardımcı olursanız Sevinirn … !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizde akvaryum balıkları, balık hastalıkları, yavru alma, akvaryum şartları, dekorasyon, cinsiyet ayrımı gibi konular hakkında detaylı bilgi bulabilir ve akvaryum dünyasına açılan yolculuğa merhaba diyebilirsiniz.

Sitemap