Akvaryum Şehri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:16


Çoğu zaman televizyonlarda, restaurantlarda, arkadaşlarımızda gördüğümüz akvaryumlar hoşumuza gider ve biz de bunlara benzer hatta bu akvaryumlardan daha güzel bir akvaryum kurmak, akvaryum balıklarıyla uğraşmak ve onların o gizli dünyalarına girmek isteriz.
Ancak kendimize güvenemediğimizden mi, daha önceden balık yaşatmayı deneyip beceremediğimizden mi, akvaryum bakımından korktuğumuzdan mı bilinmez, bir şekilde, ilk defa ya da tekrar denemekten de oldukça çekiniriz.
Aslında içinde akvaryum balıklarına bakmak isteyen, akvaryum hobisi olan kişiler çekinme evresini çabuk atlatırlar ve balıkların o gizli dünyalarında dolaşmaya başlarlar. O bir dünya mıdır, yoksa farklı türlerde balıkların yaşadığı şehir midir bilinmez ama akvaryum hobisi olan kişilerin içinde bu hep vardır.
Akvaryum Cenneti size akvaryum şehrinden, balıklar dünyasından seslenen; akvaryum balıklarını tanımayanlara, onları tanıtan akvaryum hobisi olanları buluşturan, balıkların gizli dünyasında sizlere unutulmaz anlar yaşatmayı arzulayan bir site.
Japon Balığı Yunus Çiklit Beta

Bir önceki yazımız olan Zevkli Bir Uğraş , Akvaryum başlıklı makalemizde Akvaryum Vikipedi, bakım ve balık hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , , ,

Akvaryum Şehri için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Kadir  yorumladı. 20:59 - 14 / 05 / 2009:

    Yunus cikletleri çok seviyorum bence en iyi akvaryum balıkları yunus cikletler. Beta balığı yalnız yaşıyo yalnız yalnız nereye kadar?? 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizde akvaryum balıkları, balık hastalıkları, yavru alma, akvaryum şartları, dekorasyon, cinsiyet ayrımı gibi konular hakkında detaylı bilgi bulabilir ve akvaryum dünyasına açılan yolculuğa merhaba diyebilirsiniz.

Sitemap