Akvaryum ve Akvaryum Resimleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 22:35

Akvaryum çoğu zaman insanı günlük stresten kurtaran insana farklı bir alanda bir uğraş olan zevkli ve apayrı bir hobi. Akvaryum almaya ilk karar verenler bir kaç sebepten dolayı akvaryum almak isterler. Bunlardan en yaygın olanları ya özentidir, ya bir yerden görüp çok istek duymak ya da dekoratif amaçlı akvaryumlar tercih edilir. Sebep ne olursa olsun akvaryum alındıktan sonra akvaryum hobisiyle buluşan insanlar yavaş yavaş bir tutkun haline dönüşür.

Özellikle akvaryum tasarımcılarının üretmiş olduğu farklı akvaryumlar ve fotoshop konusunda bilgili kişilerin elinde akvaryum hobisi ayrı bir sanat anlayışına döner. Akvaryumu şekilden şekile girdiren bu iki tasarım ustaları bazen akvaryumu bir kamyon kasasına, bazen LCD TV içine bazen de bir klozete dekor olarak yapabilirler. Gerçekten de düşünülürse hepsi ayrı bir uzmanlık işidir. Webde gezinirken farklı tasarlanmış akvaryumlara rastladım. Bunların gerçeği de var, fotoshop olanı da. Yorumu sizlere bırakıyorum. İşte birbirinden güzel akvaryum ve akvaryum tasarımları…


Yorum yaparkn lütfen resim numarasını belirterek yapın ;)”

 

Büyük Akvaryum Resimleri

 

Büyük Akvaryum Resimleri

 

Büyük Akvaryum Resimleri

Etiketler:, ,

Akvaryum ve Akvaryum Resimleri için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. çiğdem yücel  yorumladı. 15:15 - 24 / 12 / 2011:

    tek kelimeyle harika balıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizde akvaryum balıkları, balık hastalıkları, yavru alma, akvaryum şartları, dekorasyon, cinsiyet ayrımı gibi konular hakkında detaylı bilgi bulabilir ve akvaryum dünyasına açılan yolculuğa merhaba diyebilirsiniz.

Sitemap