Kim Daha Zeki???

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 14:12

Temel hayvanat bahçesine gitmiş. Akvaryumların yanında birini görmüş. Adam elini akvaryumun neresine götürse balık da adamın elini takip ediyormuş. Temel sormuş:
 – Ula bu nası olayi?
  Adam:
 –  Zeki olan yaratıklar kendinden daha az zeki olanları yönetebilirler demiş.Adam oradan uzaklaşmış…


Bir kaç dakika sonra geldiğinde bir de ne görsün? Temel kafasını akvaryuma sokmuş ağzını balıklar gibi bi açıp bi kapatıyor.

Etiketler:, , , , ,

Kim Daha Zeki??? için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. *****************gökçe**********************  yorumladı. 12:22 - 12 / 02 / 2010:

    (((((((((((((yha çok güzel kim yazdıysa hep böyle komik fıkralar yazmayaaa devam etsin ve yazana da çooooooooooook amam çoooooooooook teşekkür ediyorum gerçekktennn süperrr yazmişşşşşşşşşş))))))))))))))))))))) ********************XD XD XD XD XD XD XD XD SÜPER SÜPER SÜPER*************************************** (******************************************************************************************************************************************){{{{{{{{{{{{{{{{{{{{}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizde akvaryum balıkları, balık hastalıkları, yavru alma, akvaryum şartları, dekorasyon, cinsiyet ayrımı gibi konular hakkında detaylı bilgi bulabilir ve akvaryum dünyasına açılan yolculuğa merhaba diyebilirsiniz.

Sitemap