Satılık frontoza fiyatları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 07:55

Frontoza balıkları Tanganyika’nın derinliklerinde yaşarlar. Frontosa, tanganika gölünün 40 – 45 metrelik kayalık bölgelerindeyaşayan bir türdür. Tanganika türleri arasında akvaryumcularda pahalı fiyatlara satılan bir balıktır bu nedeni ise derinlerde yaşadığından dolayı yakalanması çok zor ve zahmetli olduğundan dolayı çok popüler ve çok pahalıdır. Fiyat olarak tabi ksin bir rakam söyleyemesek de tahmini fiyat aralığı 60-75TL arası başlar. Tabi balığın büyüklüğü damızlık olup olmayışı gibi etmenler de fiyatta artışa neden olabilir. Bir de bulunduğunuz ile göre balık fiyatları değişkenlik gösterebilir.


Sizin de satmak istediğiniz FRONTOZA balıklarınız varsa özelliklerini ve mail adresinizi yorum olarak konu altına atın. Resim yüklemek için face sayfamızı ziyaret edin.

Bir önceki yazımız olan Zebra balıkları ve yavruları başlıklı makalemizde akvaryum zebra balıkları, balık videoları ve Çizgili ciklet balığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , , , , , , , , ,

Satılık frontoza fiyatları için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. Akvaryum Fiyatı - EVCİL HAYVAN | EVCİL HAYVAN  yorumladı. 12:42 - 23 / 07 / 2011:

    […] akvaryum fiyatları – su pompaları, su pompası, su pompası … Akvaryum fiyatları – Akvaryum Modelleri – Blogcu KOMPLE SATLIK AKVARYUM 90TL Akvaryum Cennetine Hoşgeldiniz, Satılık frontoza fiyatları …Açıklama : Akvaryum Cenneti, Akvaryum, Balık, Estetik akvaryumlar Akvaryum balıkları, akvaryum resimleri, akvaryum fiyatları, su kaplumbağası, cichlid, yunus ciklet, discus, balık videoları.https://www.akvaryumcenneti.com .. […]

  2. Murat BULUT  yorumladı. 00:59 - 28 / 04 / 2016:

    Frontoza kipili blue yavru arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizde akvaryum balıkları, balık hastalıkları, yavru alma, akvaryum şartları, dekorasyon, cinsiyet ayrımı gibi konular hakkında detaylı bilgi bulabilir ve akvaryum dünyasına açılan yolculuğa merhaba diyebilirsiniz.

Sitemap